Articles

Слободанка Пајић

Duo Dolcezza - Slobodanka Pajic

    Slobodanka Pajić, klavir, rođena je 1976. god u Kladovu gde je završila osnovnu muzičku školu na klavirskom odseku. Srednju muzičku školu završila je u Nišu u klasi prof. Borivoja Mladenovića a osnovne i magistarske studije na FU u Prištini u klasi prof. Bosiljke Stričević. U toku školovanja učestvovala je na festivalima, republičkim i saveznim takmičenjima i osvajala nagrade.
    Održala je više solističkih koncerata širom zemlje a usavršavala se na kursevima Nauma Starkmana i Borisa Kraljevića.
     Od 1998. god. radi kao profesor klavira  i korepetitor na odseku za solo pevanje u Muzičkoj školi u Nišu. Smisao za klavirsku pedagogiju pokazuje na samom početku rada , osvojivši sa učenicima više nagrada. Od 2007.god. radi  na FU u Nišu kao nastavnik stručnog predmeta.

Share

Распоред емитовања образовних садржаја

Видео галерија

40 година постојања МШ "Стеван Христић"


35 година постојања МШ "Стеван Христић"


Посета манастиру Високи Дечани


Певачка група Плетеница - Братимљење у Бачкој Паланци


 
Joomla templates by Joomlashine
My title page contents